PETR  BELICA

PetrB.png
Podpis_Petr3.png
Mým cílem je přinést obci novou energii a být v rámci zastupitelstva podporou, abychom jako tým byli dobrým správcem. Nemám zájmem odsuzovat a špinit práci dosavadního zastupitelstva a chovat se tak jako někteří naši politici, kteří si naivně myslí, že získají voliče hledáním a házením špíny na své protikandidáty. Chci naopak v případě mého úspěchu v komunálních volbách spolupracovat s ostatními zastupiteli a hledat vhodná řešení pro splnění mnou stanovených cílů.

Abych dokázal, že to myslím vážně a že jsem věrohodným kandidátem na zastupitele obce, připravil jsem si pro Vás prezentaci své vize a cílů na těchto stránkách. Najdete zde podrobně zpracovaný program pro volební období 2014 až 2018 rozdělený pro přehlednost do jednotlivých oblastí. Najdete zde také přehled aktivit, které jsou spojené přímo se mnou.

Mým hlavním cílem je naslouchání a vyslyšení názoru druhých, komunikace a hledání vhodných kompromisů.
Proto neváhejte a napište mi vzkaz v návštěvní knize, nebo mi pošlete e-mail, případně zavolejte.

Váš názor mě zajímá!
 
Petr_rozhodnutí.jpg
Petr_MHD.jpg
Petr_carodky.jpg
Petr_drakiada.jpg
Petr_Drbna.jpg

 

Jaké jsou mé zkušenosti a co jsem již dokázal?AKTIVITY V RÁMCI OBCE ZLONČICE:


Dopravní obslužnost o víkendech a svátcích

Na základě jednání se zástupci společnosti ROPID a starosty dotčených obcí se mi podařilo vyjednat kompromis pro výši příspěvků na provoz autobusů a rozsah dopravní obslužnosti naší obce. Výsledkem je zavedení nových 3 párů autobusových spojů o víkendech a svátcích.


Nové označníky s jízdním řádem u autobusových zastávek

Na základě oslovení servisní společnosti pro společnost ROPID byly získány bezplatně nové označníky k autobusovým zastávkám za podmínky jejich osazení ze strany obce.


Aktivity v období Vánoc

Předložil jsem zastupitelstvu návrh na realizaci vánoční výzdoby obce na autobusových zastávkách a veřejném osvětlení. Návrh byl odsouhlasen a z mé strany byla zajištěna realizace. Nově jsem také prosadil zajištění vánočního stromu včetně organizace jeho zdobení a slavnostního rozsvěcení. Zavedl jsem také vytváření a distribuci PF pro občany.


Webové stránky a on-line komunikace

Vytvořil jsem novou podobu a rozsah webových stránek, jejichž správu pro obec stále zajišťuji. Současně byl spuštěn nový Newsletter, kdy důležité oznámení umístěné na stránkách je zasíláno také jako informační e-mail registrovaným občanům.


Tvorba grafických podkladů

Zajišťuji grafickou tvorbu letáků a informačních materiálů k akcím organizovaných obcí.


Zlončické veselí 2012 a oslavy 960 let obce

Organizace a příprava programu ve spolupráci s obcí z pozice zastupitele doplněná o zajištění dílčích aktivit z vlastních zdrojů v návaznosti na provoz Staročeské hospody Zlončice. Konkrétně jsem organizačně i finančně zajišťoval výrobu balónků k výročí obce, tvorbu a prezentaci videoprojekce „10 let po povodni“, technické i produkční zajištění „Open air párty s hudbou a karaoke“ a pohádku pro děti na sále.


Obecní zpravodaj Zlončická drbna

Zahájil jsem vydávání on-line zpravodaje, který je mým soukromým projektem. Pravidelně informuji občany o dění v obci a okolí pomocí webových stránek, na kterých je publikována on-line podoba zpravodaje. Podrobnější informace jsou také publikovány na facebookových stránkách. V návaznosti na zpravodaj také podporuji a organizuji různé akce. Již jsem uspořádal Drakiádu 2013 a Setkání u stromečku na Štědrý den 2013.


Zajištění dalších aktivit pro obec

Zajištění zánovních reproduktorů pro rekonstrukci stávajícího rozhlasu, bezplatné zajištění vánočního stromu jen za úhradu nákladů na dopravu, zajištění různých časopisů a dárků pro obec.

 

AKTIVITY MIMO OBEC ZLONČICE:


Spolupráce na materiálech pro získání dotace EU

Podílel jsem se aktivně na přípravě a zpracování podkladů studie proveditelnosti pro projekt Revitalizace židovských památek v ČR – II. etapa, konkrétně jsem zpracovával marketingovou a finanční část. Projekt je nyní ve stadiu posuzování a v případě jeho schválení v plném rozsahu půjde o dotaci ve výši 150 milionů korun.


Marketing a produkce

Za dobu mé působnosti v různých společnostech jsem organizoval několik významných eventů, veletržních prezentací a společenských akcí. Konkrétně jsem například zajišťoval, nebo se podílel na organizaci akcí: University sampling před pražskými VŠ | Road-show – Poštovní Spořitelna – Chinaski Music Space Tour ´07 | Sestra roku 2007 | Fitstyl Aerobicmania Tour 2009 | mediální partnerství na mnoha odborných zdravotnických, sportovních a kulturních akcích (Batist Nej Setřička, MEDICAL FAIR Brno, Miss Aerobik, Prague International Marathon, Run-Up, a mnoho dalších).
 

 
PetrB.png

Petr Belica

Zlončice - stará část

Věk: 37 let
Vzdělání: středoškolské s maturitou, SPŠ Teplice
Pracovní uplatnění: account & marketing manager ve společnosti SEND předplatné, vedoucí projektu Zlončická drbna
ProZloncice2014black.png
PetrB.png
Podpis_Petr3.png
Zloncicka_drbna_4-2014.png
Všechna práva vyhrazena. Pokud chcete použít materiály z těchto stránek, vyžádejte si, prosím, písemný souhlas.
Belica Marketing © 2014
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one